Tours

SİNGAPUR - BALİ

1 EYLÜL-9 EYLÜL
BALi (4 Gece) - SiNGAPUR (2 Gece)

Singapur Hava Yollari TARiFELi SEFERi iLE

2100€

Ercan Havalimanından 07:20’de kalkış 09:10'da İstanbul Havalimanına varış. Istanbul Havalimanından Singapur hava yolları SQ391 tarifeli seferi ile 13.30 hareket ve 05.00 Singapur’a varış.  MI176 tarifeli seferi ile 08.20’de hareket ve 11.00’da Bali’ye varışımıza takiben panoramic şehir turumuz ve hotele varış. Giris işlemlerinin ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için extra Bali sağlik masajı (25 euro).
03 EYLÜL BALİ

Sabah kahvaltısından sonra dileyen misafirlerimiz için extra Tanah Lot Tapınağı Turu’na (75 Euro) katılabilirsiniz. Bali Adası önemli tarihi kalıntılarıyla birçok turistin ilgisini çeken turistik adalardan biridir. Buradaki önemli tapınaklardan biri olan Tanah Lot, denizin ortasında tüm görkemiyle sizi karşılıyor. Kayaların üzerinde kurulu bir tapınak olan Tanah Lot, dalgaların çarpması sonucu kayaların hareket etmesiyle her gün farklı bir görüntüye sahip oluyor. Uçsuz bucaksız okyanusla çevrelenmiş, gören herkesi etkisi altına alan mistik havasıyla bu tapınağın gün batımı manzarasının etkisinden kurtulamayacaksınız. Aynı zamanda fotoğraflamak için size muhteşem kareler sunuyor olacak. Geceleme otelinizde.

04 EYLÜL BALİ

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz için extra Kintamani Turu (75 Euro), Bali’yi yakından tanımanızı sağlayacak, sahil şeridinden ayrılıp gerçek ada halkı ve kültürünü keşfetmenizi sağlayacak, bu adanın olmazsa olmaz turlarından biri. Tam günlük bu tur için otelden ayrılarak ilk olarak Batu Bulan’da Barong dansını izliyoruz. Bu yöresel dans gösterisinden sonra UNESCO’nun onayladığı Batik el işçiliği atölyelerini gezerek bu şahane ürünlerin nasıl ortaya çıktığını öğreniyoruz. Buradan Kintamani bölgesine doğru harekete geçiyoruz. Yolda ahşap el sanatlarıyla ünlü Mas Köyü, gümüş el sanatlarıyla ünlü Celuk Köyü’nü ziyaret ederek bu ürünleri ve yapımlarını yakından tanıyor, bu ünlü el yapımı ürünleri satın alma şansı buluyoruz.  Kintamani bölgesine vardığımızda, Volkanik Batur Dağı ve Gölü manzarasında açık büfe öğle yemeğimizi alıyoruz. Yemeklerimizin ardından dönüş yoluna koyularak, Bali’ye özgü tropik meyvelerin, baharatların ve özellikle ilginizi çekecek olan Luwak kahvesinin yetiştirildiği bahçeleri ziyaret ediyoruz. Burada farklı yerel tatları barındıran çay ve kahvelerden tatma imkanımız oluyor. Daha sonrasında yol üzerinde geleneksel bir Bali evi ziyaretiyle turumuzu sonlandırıyoruz. Geceleme otelinizde.

05 EYLÜL BALİ
Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Geceleme otelinizde.

06 EYLÜL BALi – SINGAPUR

Sabah kahvaltısından sonra havalimanına hareket. Singapur havayolları SQ939 tarifeli seferi ile saat 11.55 hareket ve Singapur’a 14.35’te varışımıza takiben özel aracımız ile otele hareket. Giriş işlemlerinin ardından serbest zaman. Aksam üzeri otelden hareket ile extra Gece safarisi turu (80 euro) , Sehrin ortasinda olusturulmus ucsuz bucaksiz bir orman içerisinde birçok vahşi hayvanı , aramızda hiçbir engel olmadan göreceğiz.
07 EYLÜL SİNGAPUR

Hotelde alınacak sabah kahvaltısının ardından Singapur panoramik şehir turu, Merlion anıtı, Çin mahallesi , ulusal orkide bahcesi ve dev plaza AVM’leri ile Orchard caddesi görüyoruz.
Öğleden sonra extra Sentosa adasi turu (90 euro) , Dünyanın ilk eglence adasi ünvanına sahip olan bu adada Singapur kısa tarihinin özetlendiği görselleri içeren Balmumu müzesi, dev akvaryum, aksam hava kararmasına takiben Wings Of Time ses ve ışık gösterisini izleyeceğiz. Geceleme otelinizde.

08 EYLÜL SINGAPUR – İSTANBUL

Sabah kahvaltısı ve 11.30’da hotelden çıkış işlemlerinin tamamlanmasının ardından serbest zaman. Aksam saatlerinde havalimanına hareket. Singapur havayolları SQ392 tarifeli seferi ile 01.45’te hareket ve 07.45’te İstanbul’a varış ile turumuzun sonu.

Dahil olan hizmetler: 4* Yıldızlı Hotellerde Oda kahvaltı konaklama, Ercan-Singapur-Ercan transferleri, Rehberlik hizmeti, Panoramik şehir turları, Transferler

Çift kişilik odada kişi başı: 2100€, Tek kişilik odada kişi başı: 2599€


İLETİŞİM:

+90 392 228 8004


SORULARINIZ VEYA TURA KAYDOLMAK İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ

 
 
 
 

MISA TRAVEL


Providing the best travel agency services in North Cyprus

CONTACT US

Sht Mustafa Hacı Yusuf Sk Çomunoğlu apt No 7/e Yenişehir Lefkoşa

           info@misatravel.org

+90 (392) - 228 - 8004

OPENING HOURSMonday - Friday: 08:30 to 18:00

Saturday: 09:00 to 13.00

Sunday: Closed

© Copyright. All Rights Reserved.